Jak pracovat s archetypy

Archetypy jsou různé osoby, které představují určitou energii, vlastnosti, myšlenky, motivaci. Všichni z nás máme v sobě obsaženy všechny archetypy, ale některé využíváme víc a některé míň, nekteré dokonce potlačujeme a odsouváme do pozadí. Pro vyváženou rovnováhu je skvělé mít v sobě všechny archetypy přijaté a vuyžívat je podle aktuální situace. S archetypy se dají taky krásně trénovat různé situace - k tomu výborně vede i kolo roku.

Pokud jsem v nějaké situaci a nebo si ji chci natrénovat, je ideální vždy si stoupnout do daného archetypu - nebo do více postav, když chci vidět různé pohledy na stejnou věc. Opravdu si vzít svou situaci a pomoci vizualizací, představ, nacítění se do tohoto archetypu vžít a jen si poslechnout, co nám přináší, kam mě vede, jakou energii ve mě podporuje.

Nově v mé tvorbě najdete také postupně různé emoční kotvy - maly a náramky, které jsou připravené přímo pro daný archetyp a pomohou vám lépe ukotvit prožitek s daným archetypem a hlavně vám tento prožitek pomáhají přenést do hmoty a vy si jej můžete ukotvit do daného předmětu a kontaktem s ním si jej znovu a znovu vyvolat kdykoliv potřebujete.

A na mém učtu na forendors: https://www.forendors.cz/jsem.citta můžete využít vedené meditace spojené s jednotlivými archetypy.