Můj příběh

IMG_20150628_173117

První náramek jsem vytvořila před mnoha lety, když byla moje kamarádka nešťastná, protože se neustále ohlížela na to, co si o ní myslí ostatní, nedokázala se uvolnit a věřit ve své schopnosti. Jeden večer jsme vytáhly krabici korálků a udělaly spolu jednoduchý barevný náramek, do kterého jsme vložily její mantru. Pokaždé, když ho pak měla na sobě nebo u sebe, znovu a znovu si říkala, že nemusí řešit názor ostatních a má si věřit, náramek jí dodával sílu a fungoval jak v dané chvíli tak dlouhodobě.

Pak jsem na náramky dlouho zapomněla až do chvíle, kdy se můj manžel ocitl v podobné situaci a potřeboval dodat energii a sílu. Chtěla jsem pro něj něco speciálního a zároveň něco neholčičího a něco co může nosit každý den a v čem bude zapletená "zpráva". Našla jsem speciální techniku shamballa náramků. První takový náramek byl jen ze dřeva a černých perliček a měl velký úspěch.

Pak mě napadlo podpořit "účinky" náramků pomocí minerálů a následovaly tak tedy další a další náramky pro blízké přátele a rodinu. Náramek se také stal způsobem jak někomu jinému říct "jsem tu s tebou a spolu to zvládneme". Postupně jsem přešla od shamballa náramků také na maly a jiné typy náramků, na závěsy pro harmonizaci prostoru a těhotenské rolničky a kdo ví, kam mě inspirace zavede příště.

Nejprve jsem vyhledávala informace o minerálech, postupně ale rostly mé schopnosti nacítění a dnes mě i jen setkání s osobou, její fotka, vyřčení záměru, nebo písmo inspirují k tvorbě.

Doufám, že i ty najdeš svůj náramek, malu nebo závěs, ať už pro své blízké nebo pro sebe a jejich síla ti pomůže překonat jakékoliv překážky.

 Kromě výroby šperků se zabývám i grafologií - psychologickou analýzou písma

Svět citta nejsou jen šperky, ale také meditace a vizualizace - vstup do něj na mém profilu na https://www.forendors.cz/jsem.citta