Vítejte. Z finančních důvodů je tento web aktuálně omezen na absolutní minimum, všechny produkty ale najdete a můžete objednat i na https://www.fler.cz/shop/citta-beads nebo mi napište zprávu. Děkuji za pochopení

Péče o náramky

Náramky jsou výhradně z přírodních minerálů, dřeva a bavlněné voskované šňůrky, doplněné plastovými nebo kovovými perličkami.

Nevystavujte náramek z minerálů chemikáliím, ale můžete ho vystavit vodě. Většina minerálů se dobíjí právě pod proudem čisté vody a tudíž se jim líbí například sprchování. Při kontaktu s vodou také dochází k změknutí šňůrky, která se pak lépe přizpůsobí Vaší ruce. Protože používám bavlněnou šňůrku namísto umělé nylonové, může vlivem působení vody a světla docházet k vyblednutí barev.

Pokud bavlněnou šňůrku namočíte, zvětší svůj objem a náramek se může zaseknout a nepůjde dočasně povolovat a utahovat - proto je lepší nechat ho na ruce, pokud je mokrý a nesnažit se ho za každou cenu sundat. Po uschnutí se vše vrátí zase do normálu.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.