Jak fungují mé šperky

Mé šperky fungují na principu emoční kotvy - tím, že šperk umístíme do naší blízkosti a tím, že se na něj díváme si můžeme připomínat nějakou mantru, myšlenku nebo afirmaci. Z tohoto úhlu pohledu osobní šperky fungují i pro lidi, kteří vůbec nevěří na sílu a energii minerálů - je to jen o hlavě, zvědomování svých představ a záměrů, jejich připomínání, které následně přináší změny v chování a nastavení mysli. 

Zároveň ale minerály vyzařují určitou energii, vytváří kolem sebe specificky nabité pole síly. Každý minerál působí trochu jinak, zároveň může i působit různě na různé lidi - je ale otázka, jestli nekomunikuje například s nějakou podvědomou nevyslovenou potřebou. Proto je vždycky dobré vybrat si minerály intuitivně a pak se zajímat o jejich potenciální vlastnosti a přemýšlet, zda se mnou tyto vlastnosti rezonují a jak. 

Minerály vybírám převážně na základě intuice. Na začátku své tvorby jsem vyhledávala informace o minerálech, postupně jsem se ale naučila otevřít se jejich působení a mohu je tak vybrat i bez informací. Už mě nepřekvapuje, že se mi daří minerály vybírat opravdu přesně. Nedávno jsem například měla zadání vybrat minerály pro vnitřní klid a k dané osobě mi okamžitě naskočil fialový avanturín, který je obecně kamenem štěstí, volba se mi tedy zdála trochu divná. Ale když jsem si našla specifikace fialového avanturínu, hned v prvním řádku bylo velkými písmeny - kámen pro vnitřní klid a harmonii. 

Zavolá si tě nějaký energetický šperk z mé nabídky nebo si necháš vyrobit osobní talisman přímo na míru tvým potřebám?