Těhotenské rolničky

Hledáš dárek pro těhotnou manželku nebo kamarádku? Nebo se připravuješ na příchod svého Zlatíčka?

A jsi z toho tak trochu nervózní?

Naprosto tě chápu. Taky jsem byla a nechtěla jsem svůj stres přenášet na miminko. Pomáhalo mi házet se do klidu. To se snadno řekne, že.

Jak se můžeš uklidnit v těhotenství?

Víš, že mezi 15. a 20. týdnem těhotenství se vyvíjí ucho? A prý děti slyší zvuk mexické boly (těhotenské rolničky), který je uklidňuje. To nevím, ale na mě to rozhodně fungovalo :D

 

 

 

Uklidňovalo mě si s ní cinkat, pomáhalo mi to soustředit se na zpřítomnění, zpomalení, nebo prostě jen se odpoutat od vnějších vlivů a stresu. Hrej si s ní, hlaď ji, počítej korálky.

 A máma v klidu - dítě v klidu

 Vezmi si rolničku sebou i k porodu jako talisman. A nebo ji můžeš doplnit o praktičtější náramek. Ten jsem nosila v těhotenství jako ochranný amulet a měla jsem ho i u porodu - přečti si jeho příběh tady

 

 

 

A po porodu můžeš rolničku nosit jen tak. Nebo nahradit rolničku plstěnou kuličkou a používat ji jako nosič pro esenciální oleje.

Většina rolniček na našem trhu je z Číny. U nás se totiž nevyrábí. To může znamenat, že obsahují kde co. Proto svoje rolničky nechávám pravidelně testovat na výskyt těžkých kovů jako je olovo, kadmium nebo nikl, abych si byla jistá, že ti nabízím to nejlepší. A používám výhradně minerály s atestem pravosti.

Chceš jinou barevnou kombinaci nebo jinou úpravu? Napiš mi na anna@cittabeads.cz

Která rolnička si tě zavolá?