Harmonizační závěsy do interiéru orizuru

Máš doma zapomenuté tmavé kouty, kde se jen hromadí nepořádek

Máš pocit, že v některých místnostech je neútulno a jakoby ti z nich energie utíkala

Chceš ve svém domově podpořit hojnost, štěstí a dobrou komunikaci

Tohle všechno se dá udělat pomocí harmonizačních závěsů s jařábem, v originále nazývanými orizuru. 

Na základě teorie feng shui můžeme umístěním některých předmětů v prostoru změnít energii v interiéru a přitáhnout si žádoucí energii nebo záměr.

Například v tmavých koutech energie stagnuje, nehýbe se, a je vhodné ji něčím rozhýbat - umístíme-li do tohoto prostoru světlý orizuru závěs, prostor se prozáří, energie se bude hýbat a nám se třeba podaří i daný prostor lépe udržet uklizený a neskladovat v něm nepořádek.

Naopak v hodně vzdušných prostorách, dlouhých průchodech nebo zejména v místnostech, kde jsou naproti sobě okna a dveře energie "letí" příliš rychle a je vhodné ji závěsem zastavit - závěs umístěný do dveří, na okna nebo například na lustr, tuto energii zpomalí a ona neuteče z postoru tak rychle.

Častým nešvarem českých bytů je umístění záchodu hned proti vstupním dveřím - co udělá energie? Vejde dveřmi do bytu a šup, skáče rovnou do záchoda. I tady je vhodné umístit závěs v blízkosti dveří, aby se o něj energie mohla zachytávat a nemířila přímo do opadní šachty. 

Specifickým výběrem minerálů v závěsu je pak možné podpořit i určitý záměr - například lapis lazuli napomáhá podle tradice komunikaci a dobrému vyjadřování, růženín zase podporuje lásku, citrín a avanturín přitáhnou hojnost a prosperitu

Co ve svém domově potřebuješ podpořit ty? 

Vyber si svého orizura a do poznámky mi napiš, jaký záměr si chceš přitáhnout nebo jaké barvy tě lákají.